2017/07/09

Odlot Hołdysa. Wścieka się na Polaków za powitanie Trumpa: Powinni go przywitać tak, jak mieszkańcy Hamburga

ZWĘŻONY MÓZG STAREGO KOMUCHA ODMAWIA  WSPÓŁPRACY  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                                                                                                       Znalezione obrazy dla zapytania Odlot Hołdysa. Wścieka się na Polaków za powitanie Trumpa: Powinni go przywitać tak, jak mieszkańcy Hamburga                         

Zbigniewowi Hołdysowi nie spodobało się gorące powitanie, zgotowane Donaldowi Trumpowi przez Polaków. Choć media na całym świecie chwalą reakcje polskiego społeczeństwa i zestawiają zdjęcia z wizyty prezydenta USA w Polsce ze zdjęciami z zamieszczek przed wizytą Trumpa w Niemczech, Hołdys bez ogródek przyznaje, że wolałby oglądać na polskich ulicach... scenariusz z Hamburga.

Hołdys w czasie wizyty Donalda Trumpa w Polsce był niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Przeszedł jednak samego siebie sugerując, że Polacy powinni przywitać prezydenta USA tak, jak zrobiono to w kolejnych dniach w Hamburgu. Wpis Hołdysa wywołał w internecie prawdziwą burzę.

- Gdyby społeczeństwo polskie było wyedukowane, wiedziało kim jest Trump - powinno go przywitać tak, jak mieszkańcy Hamburga – napisał na Twitterze Hołdys.


Słowa Hołdysa ostro skrytykował Joachim Brudziński:

Kim trzeba być aby życzyć (z nienawiści do ) swojemu miastu płonących ulic, dewastowanych sklepów, moim zdaniem zwykłym durniem


Pomimo ogromnej fali krytyki pod swoim adresem, Hołdys dalej szedł w zaparte.

Tysiące ludzi protestuje przeciwko Trumpowi w Hamburgu, Anglia go pogoniła z wizytą, w USA ma 60% negatywnych ocen - w Polsce jest bogiem.
💥


Ostatecznie zaczął również wyzywać internautów od „debili”:

Trzeba być debilem, żeby mi przypisywać radość z palonych samochodów w Hamburgu. Albo ubeckim z natury cynikiem.
End.


Co tak oburzyło Hołdysa w powitaniu Donalda Truma przez Polaków? Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl na Placu Krasińskich w Warszawie, gdzie przemawiał prezydent USA, pojawiły się tysiące osób. Wśród nich dominowali członkowie Klubów „Gazety Polskiej”, których doskonale widział Donald Trump i wielokrotnie im dziękował.  

CZYTAJ WIĘCEJ: Prezydent Trump wzruszony powitaniem przez Kluby „Gazety Polskiej”. Wiele razy mówił: „Thank you”

Tymczasem w Hamburgu od kilku dni trwają starcia policji z demonstrantami chcącymi przedostać się w pobliże Centrum Targowego, gdzie trwał szczyt G20. Lewaccy terroryści uniemożliwili nawet żonie prezydenta USA Donalda Trumpa, Melanii, udział w programie wizyty. W nocy z piątku na sobotę niemiecka policja zlikwidowała zorganizowaną przez lewicowych ekstremistów blokadę jednej z ulic w dzielnicy Hamburga Schanzenviertel. Podczas akcji zatrzymano ponad 100 osób. Protestujący zdemolowali okoliczne sklepy i splądrowali supermarket.

CZYTAJ WIĘCEJ: Hamburg: sceny jak po wojnie. Policja zatrzymała 100 lewackich bandytów

Zestawienie powitania Donalda Trumpa w Polsce oraz Niemczech robi piorunujące wrażenie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz