2017/07/02

Platforma zrobiła konwencję. Ale po co? Kpią z niej nawet przeciwnicy PiS

Dodano: 02.07.2017 [10:04]
Platforma zrobiła konwencję. Ale po co? Kpią z niej nawet przeciwnicy PiS - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Wczoraj Platforma Obywatelska zorganizowała konwencję. I na tym można byłoby ten tekst zakończyć, bo nic nowego nie słyszeliśmy. Był wściekły atak na PiS, przemówienia pełne obelg pod adresem konkurentów, a pomysłów na gospodarkę żadnych. Oceny komentatorów politycznych są bezlitosne dla Grzegorza Schetyny i jego ekipy. Nawet osoby nie ukrywające niechęci wobec PiS, nie pozostawiły suchej nitki na zebraniu działaczy Platformy.

O zjeździe "totalnej opozycji" wczoraj informowaliśmy. Szczególne były słowa Grzegorza Schetyny, który stwierdził:

"Bo w Polsce ciągle jest normalna demokracja. Bo w Polsce ciągle mamy obowiązującą konstytucję, niezależne sądy i niezależny samorząd. I z tego musimy się cieszyć, i o to dba"

CZYTAJ WIĘCEJ: ​Schetyna dokonał niemożliwego! Jednym zdaniem unieważnił istnienie KOD i opozycji

Był też występ Borysa Budki, który pogardliwie wypowiedział się o mieszkańcach Przysuchy, albo lament Bartosza Arłukowicza. On nawet dzisiaj (w mediach) płynął...Trwa wczytywanie filmu na Twitterze                         CZYTAJ WIĘCEJ: A politycy PO jadą zdartą płytą. O dziwo, nawet Lis nie może ich już słuchać

Niektórzy z PO tak się rozpędzili w krytyce, że skompromitowali siebie. I musiało boleć.

CZYTAJ WIĘCEJ: Grabiec chciał błysnąć. A zaliczył taką wpadkę, że z zażenowania zęby bolą…

Politycy Platformy Obywatelskiej nie mają najwyraźniej żadnego pomysłu na działalność polityczną, poza atakowaniem PiS. Oczywiście, będą zaklinać rzeczywistość, ale komentarze są jednoznaczne. Konwencję Platformy obśmiały nawet osoby, które nie ukrywają sympatii wobec opozycji.

Komentarze na twitterze są jednoznaczne...    A tutaj prawdziwy "hit"!

    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz