2017/07/02

Proboszcz zdemaskował kłamstwo posła PO o imigrantach. Grabiec czerwony ze wstydu

Dodano: 02.07.2017 [11:02]
Proboszcz zdemaskował kłamstwo posła PO o imigrantach. Grabiec czerwony ze wstydu - niezalezna.pl
foto: vod.gazetapolska.pl/print screen
Poseł Platformy Obywatelskiej skompromitowany. Proboszcz parafii Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie ks. Hieronim Średnicki wystosował list do redakcji TVP Info, w którym pisze jasno: "Informacja wypowiedziana przez posła Jana Grabca jest kłamstwem". Ksiądz Średnicki odniósł się do wypowiedzi polityka, który w programie "Woronicza 17" przekonywał, że proboszcz zadeklarował przyjęcie uchodźców przez każdą parafię w Polsce.

Dwa tygodnie temu poseł PO Jan Grabiec był gościem programu "Woronicza 17". Z jego ust padły słowa zapewnienia, że proboszcz parafii, w której zamieszkuje, zadeklarował, że każda parafia w Polsce przyjmie imigrantów. W związku z tym ks. Hieronim Średnicki napisał list i zdemaskował kłamstwa polityka PO.
 
Zawarta w programie "Woronicza 17" wyemitowanym 18.06.2017 r. informacja wypowiedziana przez posła PO Jana Grabca: "Mój proboszcz zadeklarował, iż każda parafia w Polsce przyjmie rodziny" jest nieprawdziwa. - wyjaśnia ks. Średnicki.
 
Zamieszkujący obecnie na terenie parafii, w której jestem proboszczem, poseł PO Jan Grabiec nigdy nie rozmawiał ze mną na temat uchodźców i migrantów. Nigdy też publicznie nie wyrażałem żadnej opinii na ten temat. Powoływanie się na moją opinię jest kłamstwem. - czytamy dalej w sprostowaniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz