Media dalej poruszają temat Piotra S., który podpalił się pod Pałacem Kultury w Warszawie. Tymczasem doszło do kolejnego samopodpalenia.
Do podpalenia doszło o godzinie 12.15 w Rzeszowie przed budynkiem Sądu Rejonowego. Wiemy, że mężczyznę zabrało już pogotowie.„Kiedy dojechaliśmy na miejsce, mężczyzna, który uległ samopodpaleniu, był już zabierany przez pogotowie ratunkowe. Strażacy nie interweniowali, tylko pomogli przenieść poszkodowanego” – powiedział Onetowi mł. bryg. mgr inż. Grzegorz Wójcicki, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Rzeszowie.
W dalszym ciągu nie znamy motywu mężczyzny.
źródło: onet.pl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz