2015/05/03


Będzie proces Ryszard Czarnecki kontra Paweł Kukiz. Pozew poza trybem wyborczym

Dodano: 03.05.2015 [11:21]
Będzie proces Ryszard Czarnecki kontra Paweł Kukiz. Pozew poza trybem wyborczym - niezalezna.pl
foto: MEDIA WNET; creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en
Europoseł PiS i wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki zapowiedział pozew sądowy wobec Pawła Kukiza za kolportowanie nieprawdziwych informacji. Proces nie odbędzie się jednak w trybie wyborczym, bo chodzi o wypowiedzi Kukiza sprzed kampanii prezydenckiej.

Dzisiaj na antenie Radio Zet europoseł Ryszard Czarnecki poinformował, że będzie pozew przeciwko Pawłowi Kukizowi. Skontaktowaliśmy się z wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego i poprosiliśmy o więcej informacji. Okazało się, że chodzi o wypowiedzi Kukiza na temat Ukrainy.

- Panu Kukizowi brakło odwagi, żeby pojechać do Kijowa w czasie Majdanu, gdy tam rzeczywiście było niebezpiecznie. Byłem tam sześć razy i również przemawiałem. Teraz on atakuje mnie, czy pośrednio PiS, za to nasze zaangażowanie, ponieważ za wszelką cenę szuka takiego elektoratu, który z różnych powodów jest sceptyczny wobec Ukrainy, i który nie rozumie, że jest w naszym interesie mieć kordon sanitarny, który nas odgradza do Rosji mówi portalowi niezalezna.pl Ryszard Czarnecki, eurodeputowany PiS.

- Wypowiedzi Pawła Kukiza na mój temat nie miały miejsca w kampanii wyborczej, więc to się nie nadaje na proces w trybie wyborczym. To wszystko co mam do powiedzenia w tej kwestii – uważa Czarnecki.                                                                                                                                                                                                                                                        
                                                                                                 Ja  się  w  tym  całym  bałaganie  już  pogubiłam  .  Dopóki  Kukiz  był  daleko  w  tyle  Czarnecki  nic  do  niego  nie  miał  .  Ale  jak  zaczął  piąć  się  w  górę  to   od  razu Czarnecki  sobie  przypomniał  coś  o  czym  zapomniał  . Cudowne  przebudzenie  Czarneckiego  wskazuje na  to że  całe   PO   czuje  się  mocno  zagrożone  bowiem  Kukiz  pnie  się  cały  czas  w  górę  i  może  im  sporo  namieszać  .  A  takiego  obrotu  sprawy  nikt  się  nie  spodziewał  tym  bardziej   że  na  początku  za  prowadzącymi  była  Ogórek  a  tej  nikt  się  nie  bał  bo  jest  beznadzieja  .  A  tu  naraz  wyskakuje  jak  królik  z  kapelusza  ktoś  na  kogo  nikt  nie  stawiał  i  miesza  i to  ostro  .  No  i  teraz  trzeba  mu  zrobić  kuku  ale  jak  ????? .  I  w  tym  momencie  w  sukurs  przychodzi  Czarnecki  który  sobie  przypomniał  że  Kukiz  kiedyś  coś  powiedział  co  da  się  wykorzystać  przeciwko  niemu  .  Ale  po  kampanIi  ,  ble ,  ble  ,  ble  ,  wszystko  po  to  żeby  podważyć  zaufanie  do  niego  . Ale  Polak  nie  taki  głupi  i w  dupie  ma  mieszania  PO  .  Mnie  od  samego  początku  nie  podoba  się  bratanie  z  Ukraińcami  którzy  wymordowali  nasze  kobiety  ,  starców  i  dzieci  .  To bandyci  gorsi  niż  Niemcy  bo  podając  się  za  przyjaciół  mordowali  ,  bili  i  gwałcili  nasze  kobiety,  dzieci  i  starców  czyli  bezbronnych  ludzi  .   To  bandyci  a  przyjaźń  z  nimi  uważam  za  niestosowną  .  Dlatego  co  by  nie  powiedział  Kukiz  o  Ukraińcach  zgadzam  się  z  nim  i  go  popieram  .  I  jeszcze  bardziej  jestem  przekonana  że  to  właściwy  człowiek  na  prezydenta  RP .                                                                                                                                           GB                                                                                             
                                                                                                                                                                                                                                       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz