Będzie proces Ryszard Czarnecki kontra Paweł Kukiz. Pozew poza trybem wyborczym
Dodano: 03.05.2015 [11:21]
Europoseł PiS i wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki zapowiedział pozew sądowy wobec Pawła Kukiza za kolportowanie nieprawdziwych informacji. Proces nie odbędzie się jednak w trybie wyborczym, bo chodzi o wypowiedzi Kukiza sprzed kampanii prezydenckiej.
Dzisiaj na antenie Radio Zet europoseł Ryszard Czarnecki poinformował, że będzie pozew przeciwko Pawłowi Kukizowi. Skontaktowaliśmy się z wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego i poprosiliśmy o więcej informacji. Okazało się, że chodzi o wypowiedzi Kukiza na temat Ukrainy.
- Panu Kukizowi brakło odwagi, żeby pojechać do Kijowa w czasie Majdanu, gdy tam rzeczywiście było niebezpiecznie. Byłem tam sześć razy i również przemawiałem. Teraz on atakuje mnie, czy pośrednio PiS, za to nasze zaangażowanie, ponieważ za wszelką cenę szuka takiego elektoratu, który z różnych powodów jest sceptyczny wobec Ukrainy, i który nie rozumie, że jest w naszym interesie mieć kordon sanitarny, który nas odgradza do Rosji - mówi portalowi niezalezna.pl Ryszard Czarnecki, eurodeputowany PiS.
- Wypowiedzi Pawła Kukiza na mój temat nie miały miejsca w kampanii wyborczej, więc to się nie nadaje na proces w trybie wyborczym. To wszystko co mam do powiedzenia w tej kwestii – uważa Czarnecki.
Ja się w tym całym bałaganie już pogubiłam . Dopóki Kukiz był daleko w tyle Czarnecki nic do niego nie miał . Ale jak zaczął piąć się w górę to od razu Czarnecki sobie przypomniał coś o czym zapomniał . Cudowne przebudzenie Czarneckiego wskazuje na to że całe PO czuje się mocno zagrożone bowiem Kukiz pnie się cały czas w górę i może im sporo namieszać . A takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał tym bardziej że na początku za prowadzącymi była Ogórek a tej nikt się nie bał bo jest beznadzieja . A tu naraz wyskakuje jak królik z kapelusza ktoś na kogo nikt nie stawiał i miesza i to ostro . No i teraz trzeba mu zrobić kuku ale jak ????? . I w tym momencie w sukurs przychodzi Czarnecki który sobie przypomniał że Kukiz kiedyś coś powiedział co da się wykorzystać przeciwko niemu . Ale po kampanIi , ble , ble , ble , wszystko po to żeby podważyć zaufanie do niego . Ale Polak nie taki głupi i w dupie ma mieszania PO . Mnie od samego początku nie podoba się bratanie z Ukraińcami którzy wymordowali nasze kobiety , starców i dzieci . To bandyci gorsi niż Niemcy bo podając się za przyjaciół mordowali , bili i gwałcili nasze kobiety, dzieci i starców czyli bezbronnych ludzi . To bandyci a przyjaźń z nimi uważam za niestosowną . Dlatego co by nie powiedział Kukiz o Ukraińcach zgadzam się z nim i go popieram . I jeszcze bardziej jestem przekonana że to właściwy człowiek na prezydenta RP . GB
Dzisiaj na antenie Radio Zet europoseł Ryszard Czarnecki poinformował, że będzie pozew przeciwko Pawłowi Kukizowi. Skontaktowaliśmy się z wiceprzewodniczącym Parlamentu Europejskiego i poprosiliśmy o więcej informacji. Okazało się, że chodzi o wypowiedzi Kukiza na temat Ukrainy.
- Panu Kukizowi brakło odwagi, żeby pojechać do Kijowa w czasie Majdanu, gdy tam rzeczywiście było
- Wypowiedzi Pawła Kukiza na mój temat nie miały miejsca w kampanii wyborczej, więc to się nie nadaje na proces w trybie wyborczym. To wszystko co mam do powiedzenia w tej kwestii – uważa Czarnecki.
Ja się w tym całym bałaganie już pogubiłam . Dopóki Kukiz był daleko w tyle Czarnecki nic do niego nie miał . Ale jak zaczął piąć się w górę to od razu Czarnecki sobie przypomniał coś o czym zapomniał . Cudowne przebudzenie Czarneckiego wskazuje na to że całe PO czuje się mocno zagrożone bowiem Kukiz pnie się cały czas w górę i może im sporo namieszać . A takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał tym bardziej że na początku za prowadzącymi była Ogórek a tej nikt się nie bał bo jest beznadzieja . A tu naraz wyskakuje jak królik z kapelusza ktoś na kogo nikt nie stawiał i miesza i to ostro . No i teraz trzeba mu zrobić kuku ale jak ????? . I w tym momencie w sukurs przychodzi Czarnecki który sobie przypomniał że Kukiz kiedyś coś powiedział co da się wykorzystać przeciwko niemu . Ale po kampanIi , ble , ble , ble , wszystko po to żeby podważyć zaufanie do niego . Ale Polak nie taki głupi i w dupie ma mieszania PO . Mnie od samego początku nie podoba się bratanie z Ukraińcami którzy wymordowali nasze kobiety , starców i dzieci . To bandyci gorsi niż Niemcy bo podając się za przyjaciół mordowali , bili i gwałcili nasze kobiety, dzieci i starców czyli bezbronnych ludzi . To bandyci a przyjaźń z nimi uważam za niestosowną . Dlatego co by nie powiedział Kukiz o Ukraińcach zgadzam się z nim i go popieram . I jeszcze bardziej jestem przekonana że to właściwy człowiek na prezydenta RP . GB
.gif)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz