2015/05/03

JKM chce pozbawić praw wyborczych urzędników i biorących zasiłki ??????????????

Janusz Korwin-Mikke głośno postuluje uchwalenie nowej konstytucji. Najbardziej kontrowersyjnym elementem dokumentu jest pozbawienie czynnego prawa wyborczego znacznie większej części społeczeństwa niż w obowiązującej ustawie zasadniczej.
Według Korwin-Mikkego, powinno się wprowadzić siedmioletnią kadencję prezydenta bez prawa ponownego wyboru oraz powołanie nowego organu tworzącego prawo, a mianowicie Rady Stanu. Posłowie Sejmu spotykaliby się tylko raz do roku, by podnieść lub zmniejszyć podatki.
– Preambuła tego dokumentu wyraża nadzieję, że do 2025 r. Polska odzyska suwerenność, która utraciła z chwilą ratyfikowania Traktatu Lizbońskiego. Ta konstytucja jest w dużej mierze odwołaniem się do dawnych tradycji polskich i europejskich – powiedział w Krakowie kandydat na prezydenta RP Janusz Korwin-Mikke.
Według lidera partii KORWiN nowa konstytucja znacznie usprawniłaby działanie państwa. Środkiem ku temu miałoby być między innymi ograniczenie kręgu osób posiadających czynne prawo wyborcze. Według konstytucji Korwin-Mikkego takowego pozbawieni byliby: nieletni, przebywający w więzieniach i zakładach psychiatrycznych, osoby zatrudnione na posadach państwowych, służby mundurowe oraz obywatele, którzy pobierają od państwa zasiłki.
Korwin-Mikke argumentuje to tym, że głosować powinni ludzie, którzy płacą podatki dla państwa, a nie ci, którzy je od niego pobierają.                                                                                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                                                                                      Co  za  pojebany  Hitler  ???  .  Temu  to  się  całkowicie  we  łbie  powywracało  .  On  by  stworzył   państwo  ale  ludzi  by  w  nim  było  brak  bo  wszyscy  by  po spierdalali  ,  nawet  ja  bym  zwiewała  ,  chociaż  tak  naprawdę  byłoby  mi  ciężko  ale  w  takim  kraju  bym  w  życiu     nie  mieszkała  .Cała  ta  komuna  to  przy  jego  poglądach  pikuś  .  Takiego  debila należałoby  zamknąć  żeby  go  odizolować  od  normalnych  ludzi  .    Bo  to  jest  polityczny  psychopata  i  do  tego  bardzo  niebezpieczny  .  On  powinien  zostać   zamknięty  w  psychiatryku  bo  zagraża  całemu  społeczeństwu  .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz