Wybory tuż, tuż a oto osoby które mają szansę zostać Prezydentem . A oto czterech kandydatów na urząd Prezydenta . Jak to wygląda w sondażach . Ja za bardzo w sondaże nie wierzę ale póki co na czymś trzeba się oprzeć . Wygląda to tak : najprawdopodobniej Szogun tych wyborów nie wygra a wszelkie znaki na niebie i ziemi mówią że wybory wygra Duda . Paweł Kukiz ma coraz większe poparcie a kandydatura Korwina-Mikke budzi we mnie strach . Ponieważ poparcie SZOGUNA spada na rzecz Kukiza to wszystko zdarzyć się może . Kukiz ma już 11 % POPARCIE KTÓRE CIĄGLE ROŚNIE . Ale należy pamiętać że wyborca w ostatniej sekundzie zdanie zmienić może . A prognozy no cóż są ale takie prognozowe bardziej niż realne . Ja ciągle mam cichą nadzieję że Polacy pójdą po rozum do głowy i wybiorą to co dla nich najlepsze czyli zagłosują na PAWŁA KUKIZA . Jeśli chcecie żeby coś się zmieniło a wam żyło się lepiej głosujcie na KUKIZA bo to jedyny kandydat który za własne środki zorganizował swoją kampanię wyborczą i jeszcze na tym stracił bo zaniedbał swoje główne żródło dochodu - koncerty . Jednak fani mu to wybaczą bo gra toczy się o ogromną stawkę - o urząd PREZYDENTA RP . To jedyny bezpartyjny kandydat obdarzony wielką intuicją , chęcią zmian a tym syfie i poszanowaniem ludzi . GB 

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz