2015/05/03

WYBORY ZA PASEM , wiesz na kogo głosować ????

                                                           
Wybory  tuż,  tuż  a  oto  osoby  które  mają  szansę  zostać  Prezydentem  .  A  oto  czterech  kandydatów  na  urząd  Prezydenta  .  Jak  to  wygląda  w  sondażach  .  Ja  za  bardzo  w  sondaże  nie  wierzę  ale  póki  co  na  czymś  trzeba  się  oprzeć  . Wygląda  to  tak :  najprawdopodobniej  Szogun  tych  wyborów  nie  wygra  a  wszelkie  znaki  na  niebie  i  ziemi  mówią  że  wybory  wygra  Duda  .  Paweł  Kukiz  ma  coraz  większe  poparcie  a  kandydatura  Korwina-Mikke  budzi  we  mnie  strach  .  Ponieważ  poparcie  SZOGUNA    spada  na  rzecz  Kukiza  to  wszystko  zdarzyć  się  może  . Kukiz  ma  już  11 %  POPARCIE  KTÓRE  CIĄGLE  ROŚNIE  .  Ale  należy  pamiętać  że  wyborca w  ostatniej  sekundzie  zdanie  zmienić  może  .  A  prognozy  no  cóż  są  ale  takie   prognozowe  bardziej  niż  realne  .  Ja  ciągle  mam  cichą  nadzieję  że  Polacy  pójdą  po  rozum  do  głowy  i  wybiorą  to  co  dla  nich  najlepsze  czyli  zagłosują  na  PAWŁA  KUKIZA  .  Jeśli  chcecie  żeby  coś  się  zmieniło  a  wam  żyło  się  lepiej  głosujcie  na  KUKIZA  bo  to  jedyny  kandydat  który  za  własne  środki  zorganizował  swoją kampanię  wyborczą  i  jeszcze  na  tym  stracił  bo  zaniedbał  swoje  główne  żródło  dochodu  -  koncerty  . Jednak  fani  mu  to  wybaczą   bo  gra  toczy  się  o  ogromną  stawkę   -  o  urząd  PREZYDENTA  RP  .                         To  jedyny  bezpartyjny  kandydat  obdarzony  wielką  intuicją  , chęcią  zmian  a  tym  syfie  i  poszanowaniem  ludzi  .                                                            GB 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz