2017/06/13

Granica polsko-niemiecka zamknięta!******************** NIEMCY PRZESZŁY SAMYCH SIEBIE !! ZAMYKJĄ GRANICE Z NAMI BO SIĘ BOJĄ ??? CZEGO ??? KOGO ?? POLAKÓW ?? TERRORYSTÓW PRZYJMUJĄ Z OTWARTYMI RAMIONAMI A PRZED POLAKAMI ZMYKAJĄ GRANICĘ BO NAJWAŻNIEJSZE JEST BEZPIECZEŃSTWO OBYWATELI ?? ZAKŁAMANE UKINSYNY I HIPOKRYCI !!!!!!

           Znalezione obrazy dla zapytania Granica polsko-niemiecka zamknięta!            Republika Federalna Niemiec zamknęła tymczasowo swoją granicę z Polską i przywróciła na niej kontrolę graniczną. Podobnie stało się na innych odcinkach niemieckiej granicach. Decyzja tłumaczona jest względami bezpieczeństwa.
Zamknięcie niemieckich granic i powrót Zollkontrolle na przejściach w Niemczech wiąże się z planowanym na 7 i 8 lipca w Hamburgu szczytem G20Rzeczniczka niemieckiego MSW powiedziała Polskiemu Radiu, że kontrole utrzymane zostaną do 11 lipca. O decyzji poinformowane zostałe w pierwszej kolejności rządy
Jak utrzymuje Minister Spraw Wewnętrznych RFN bezpieczeństwo jest ważniejsze od płynności ruchu na granicach.
Policja niemiecka obawia się protestów organizacji lewicowych, alterglobalistycznych i anarchistycznych. Na szczycie mają pojawić się Donald Trump i Władimir Putin.
źródło: wiadomości.wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz