2017/06/26

JOANNA KRUPA APELUJE O POMOC. "NAWET NAJMNIEJSZA KWOTA POMOŻE!"

Joanna KrupaJoanna Krupa angażuje się w pomoc zwierzętom. Niedawno zaapelowała o pomoc dla psów. Wszystko z okazji Festiwalu Psiego Mięsa organizowanego w Yulinie w Chinach.                                                                                                           JOANNA  KRUPA (38 l.) zaczynała karierę jako fotomodelka, obecnie znana jest głównie jako gospodyni programówTVN. Blond piękność często pojawia się w mediach także w kontekście pomagania zwierzętom i udziałów w kampaniach społecznych.Joanna Krupa apeluje o pomoc zwierzętom
Ostatnio Joanna Krupa znowu zwróciła uwagę na problem z bestialskim traktowaniem zwierząt. Modelka nie kryła oburzenia Festiwalem Psiego Mięsa, który niedługo odbędzie się w Yulinie.
"Kochani! Musimy pomóc Markowi, bo sam nie zdoła uratować torturowanych zwierząt! Nawet mała kwota pomoże. Niech Bóg błogosławi i pomoże mu uratować tak wiele zwierzątek, jak to tylko możliwe!" - zaapelowała Joanna Krupa.Filmik, który dołączyła Joanna Krupa do wpisu, przedstawia Marka Chinga, założyciela Fundacji Zwierzęcej Nadziei i Dobrej Kondycji (ang. The Animal Hope & Wellness Foundation), który uwalnia psy z klatek. Mamy nadzieję, że wielu ludzi pomoże mężczyźnie w uwolnieniu zwierząt.
Na ratunek zwierzętom ponownie przyszła Kasia Moś, która od lat angażuje się w pomoc psom. Piosenkarka, która niedawno wystąpiła gościnnie w programie "Misja Pies" Joanny Krupy, zaapelowała do fanów o zwracanie uwagi na psy zamknięte w samochodzie.
"Jeśli widzisz psa zamkniętego w samochodzie w upały takie, jak dzisiaj, reaguj natychmiast" - napisała Kasia Moś.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz