2017/06/27

W RPA urodził się pół – człowiek pół –owca

Mieszkańcy okolic Lady Frere w Eastern Cape w Republice Południowej Afryki są przerażeni z powodu narodzin niezwykłego stworzenia. Niektórzy mówią o czarach, inni o zoofilii. Spanikowani ludzie poinformowali Departament Rolnictwa, które wysłało na miejsce zdarzenia ekspertów, aby ci ustalili, co się stało.Wielu z czterech tysięcy rolników z Lady Frere jest przesądnych, a to z powodu narodzin okropnie wyglądającego jagnięcia. Stworzenie przypomina w połowie zwierzę, a w połowie człowieka. Starsi ogłosili, że jest to „posłaniec szatana”.

Dyrektor służby weterynaryjnej dr Lubabalo Mrvebi przyznaje, że zwierzę przypomina wyglądem człowieka, ale w rzeczywistości nie ma w sobie nic ludzkiego.

„To jest zdeformowane martwe jagnię i jego brzydota jest tylko wynikiem zakażenia owcy gorączką doliny Rift we wczesnych stadiach ciąży. U owcy występuje 28 par chromosomów, a u ludzi 23, a zatem w żaden sposób nie można mówić o ludzkim potomstwie. Pojawienie się tego potwora jest w pełni  zgodne z odkszatałceniami, które występują w wyniku zakażenia we wczesnych stadiach rozwoju embrionalnego”.Ciążą u owiec trwa pięć miesięcy, więc jagnię było poczęte w końcu grudnia 2016 roku, lub w styczniu 2017 roku. W tym okresie w regionie padały ulewne deszcze i było dużo komarów, które są nosicielami wirusa gorączki doliny Rift.

Departament Weterynarii przeprowadzi sekcję zwłok, a jej wyniki zostaną przedstawione mieszkańcom Lady Frere, którzy wierzą w „magię”. Tymczasem farmerzy powiedzieli, że ludzie będą żyć w strachu, dopóki dziwna istota nie zostanie spalona.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz