2017/06/26

TA DECYZJA TRUMPA OBURZYŁA LEWICĘ I LIBERAŁÓW. A MUZUŁMANIE SĄ W CIĘŻKIM SZOKU!

Ta decyzja Trumpa oburzyła lewicę i liberałów. A muzułmanie są w ciężkim szoku!Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump, tak jak zapowiadał w kampanii wyborczej, zmienia neoliberalne oblicze Ameryki.Tą decyzją zszokował nie tylko muzułmanów w Stanach Zjednoczonych i na świecie, ale też środowiska neoliberalne, głównie Demokratów, odpowiednik naszego PO czy Nowoczesnej.

Donald Trump odmówił zorganizowania oficjalnej kolacji mającej uczcić zakończenie ramadanu. Tym samym przerwał tradycję trwającą w Białym Domu od ponad 20 lat. 
Po raz pierwszy taka kolacja miała miejsce w 1996 r., a jej organizatorem był prezydent Bill Clinton. Zamiast kolacji z okazji zakończenia ramadanu, Trump wraz z pierwszą damą wzięli w sobotę udział w weselu sekretarza skarbu Steve’a Munchina, który poślubił szkocką aktorkę Louis Linton.

Amerykańska lewica i środowiska liberalne są oburzone. Jednak nie tylko oni. Głosy dezaprobaty płyną z całego świata. Osoby owładnięte bezgraniczną poprawnością polityczną jeszcze mocniej utwierdziły się w przekonaniu, jakoby prezydent Trump był faszystą i następcą Adolfa Hitlera. Z kolei prawica odpowiada uszczypliwie.

Czy w Arabii Saudyjskiej czci się zakończenie Świąt Bożego Narodzenia? – pytają środowiska narodowo-konserwatywne. To niepierwsza, symboliczna, ale znacząca, decyzja Trumpa wobec mniejszości etnicznych. Tak jak obiecywał swoim wyborcom, chce ograniczyć największą na świecie multikulturowość w USA.

źródło: Newsbook.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz