2017/06/18

Niemcy kpią z "polskich stref" wypoczynkowych, gdy tymczasem ich strefy wyglądają tak... *** No cóż tacy są Niemcy , szydzą i wyśmiewają tych którzy...... nie chcą się im podporządkować ????

            Biuro podróży Rainbow wpadło na pomysł zorganizowania polskich stref wypoczynkowych, gdzie nasi rodacy mogliby w swoim gronie spędzać wakacje. Niemiecki portal Telepolis oskarżył Polaków o izolacjonizm, łącząc pomysł polskich stref z niechęcią rządu Beaty Szydło do przyjmowania "uchodźców".      „Polska jest dziś znana w Europie z izolacji – rząd nie chce przyjmować uchodźców i chronić gospodarkę przed międzynarodowymi korporacjami. Ta tendencja jest widoczna również przy wyborze wakacyjnych kierunków” - napisał autor artykułu na Telepolis Jan Mattern.

Przenikliwy niemiecki dziennikarz uważa, że zna prawdziwą przyczynę narodzin pomysłu polskich stref.

„W ten sposób nieznający języka angielskiego przybysze znad Wisły mogą uniknąć upokorzeń” - kpi Mattern.

„Szczególnie, że zachęcone popularnością ofert również inne biura podróży chcą poszerzyć swoją ofertę i zaoferować klientom disco-polo i kotlety schabowe” - dodaje.

Mattern słowem nie wspomina w swoim artykule, że niemieckie strefy wypoczynkowe już od dawna funkcjonują w wakacyjnych kurortach, a jak one wyglądają, to widać na zdjęciu...
   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz