2017/06/17

POWAŻNE kłopoty Hanny Gronkiewicz-Waltz. Ziobro: Odcina się od niej nawet Platforma ..................... czyli co za dużo to nie zdrowo !!!!

Coraz bliżej poważnego oskarżenia i wyroku dla Hanny Gronkiewicz-Waltz. Prezydent Warszawy broni się w taki sposób, że nie zyskuje aprobaty nawet we własnej partii, a przecież PO słynie z bronienia “swoich” za wszelką cenę.                                                                                                                                                                                                                                                    Na temat losów Hanny G-W. wypowiedział się dziś w Radiowej Jedynce minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Jak powiedział, opozycja nie może zarzucać komisji ds. afery reprywatyzacyjnej niekonstytucyjności, skoro jej przedstawiciele w niej zasiadają.Prezydent Warszawy stwierdziła w środę, że nie stawi się przed komisją, bo uważa ją za niekonstytucyjną. Powiedziała też, że ma zamiar wysłać tam swoich pełnomocników, którzy zajmują się nieruchomościami. Czego obawia się wieloletnia gospodyni stolicy?
Ziobro ocenił, że Gronkiewicz-Waltz “zaskoczyła chyba swoje najbliższe środowisko polityczne, czyli PO”, która to “brała udział w powołaniu komisji, w tym sensie, że brała udział w wyborze swojego przedstawiciela do komisji”. Przedstawiciel ten – dodał minister – “uczestniczy w podejmowaniu decyzji procesowych, jakie komisja proceduje w tej chwili”.
“Wszystkie zresztą partie, nie tylko Platforma, które w tej chwili są obecne w parlamencie, uczestniczą w pracach komisji i uważają ją za organ, który działa na podstawie prawa” – zauważył minister.
Tym razem Gronkiewicz-Waltz musi wziąć sprawy w swoje ręce. Nawet jej partia uznała, że sprawa jest zbyt “brudna”, by nadal brnąć w to, że władze stolicy i politycy PO nie mieli wiedzy na temat tego, co działo się przez lata w stolicy naszego kraju.                                                  marcin.palion@newsweb.pl    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz