2017/06/19

Zdarł skórę z głowy swojej dziewczyny, po czym napuścił na nią pitbulla. To cud, że przeżyła

30-letni Zachary Gross za pomocą noża oskalpował swoją dziewczynę – Marilyn Stanley. Po wszystkim pozwolił wygłodniałemu pitbullowi zaatakować kobietę. Motywem jego działania była chorobliwa zazdrość.
Mężczyzna, według funkcjonariuszy policji, w dniu 14 września 2015 roku bił oraz torturował Marilyn Stanley, a na koniec częściowo ją oskalpował i nakłaniał swojego groźnego psa, by ten atakował półprzytomną kobietę.Facebook

Zwierzę odgryzło część ucha Marilyn.

Po wszystkim włożył zdarty z głowy dziewczyny fragment skóry do plastikowej reklamówki i zostawił u jej mamy pod domem.
Facebook
Facebook
Gdy odnaleziono kobietę, natychmiast przewieziono ją do szpitala. Na miejscu lekarze odkryli, że Stanley nie ma aż kilkudziesięciu procent skóry na głowie.Kiedy kobieta był już w stanie rozmawiać z policją, zeznała, że zanim jej chłopak napuścił na nią psa, sześciokrotnie uderzył ją w twarz oraz kopnął w brzuch.
gofundmeWedług jej zeznań zdarzenie miało miejsce po tym, jak mężczyzna wpadł w szał, gdy zobaczył zdjęcie swojej dziewczyny oraz jej synka wraz z innym mężczyzną na jednym z portali społecznościowych.

W czasie katowania kobiety powiedział:

Zobacz teraz jesteś łysa! Kto Cię będzie chciał?!
Facebook

Gross twierdzi jednak, że to pies zaatakował Marilyn:

Teraz siedzę w więzieniu za to, że mój pies ją zaatakował. On mnie bronił, kiedy ona wyciągnęła nóż i zostałem dźgnięty 3 razy.
FacebookChirurg, który zajmował się Marilyn, bez cienia wątpliwości zeznał, że rany głowy Stanley powstały w wyniku cięcia noża, a nie pogryzienia przez psa.

Mężczyzna został skazany na 20 lat więzienia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz