To wiadomość z ostatniej chwili. Centrum Warszawy jest zamknięte, ulice opustoszałe. W wielkim pośpiechu ewakuowano dworzec centralny oraz bezpośrednią okolicę.
Na miejscu jest mnóstwo wozów strażackich oraz funkcjonariuszy policji. Nie wiadomo, czy to zagrożenie bombowe, czy też na miejscu w gmachu dworca doszło do jakiejś tragedii.
Będziemy informować państwa na bieżąco. Sytuacja wygląda bardzo poważnie.
Ludzie spoglądają z niepokojem, policjanci nie udzielają żadnych informacji.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz