Trudno uwierzyć w decyzje sądu, który skazał ojca ratującego swoją 6-letnią córeczkę zgwałconą przez pedofila! Taka jest Polska sprawiedliwość… Ile dzieci uniknęło gwałtu dzięki temu człowiekowi?! Za usuwanie takich zwyrodnialców powinno się dawać medale a wyroki!
Pan Andrzej dostał bardzo surowy wyrok za zabójstwo gwałciciela swojej córki. Wyłapał 25 lat więzienia za to że stanął w obronie bezbronnego dziecka. Niejeden ojciec postąpiłby tak samo! Przypomnijmy, że podobna sytuacja miała miejsce w USA, gdzie sąd ułaskawił ojca, który zabił pedofila gołymi pięściami. Argumentował swój wyrok w ten sposób, że na jego miejscu każdy postąpiłby tak samo…

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz