2017/06/17

Migrants in Germany attack citizens!! JESTEŚMY ŚWIADKAMI UPADKU NIEMIEC! BRUTALNIE POBICI PRZEZ IMIGRANTÓW! POLICJA BOI SIĘ REAGOWAĆ! (WIDEO


"Liczba imigrantów podejrzanych o popełnienie przestępstwa wzrosła w ubiegłym roku w Niemczech o 52,7 proc. w porównaniu z rokiem 2015" - informował tygodnik "Welt am Sonntag". Dane zaczerpnięto z raportu niemieckiego MSW, który został oficjalnie przedstawiony.Jesteśmy świadkami upadku Niemiec! Brutalnie pobici przez imigrantów! Policja boi się reagować! (WIDEO 18+)     Liczba imigrantów podejrzanych o popełnienie przestępstwa wzrosła w ubiegłym roku w Niemczech o 52,7 proc. w porównaniu z rokiem 2015" - informował tygodnik "Welt am Sonntag". Dane zaczerpnięto z raportu niemieckiego MSW, który został oficjalnie przedstawiony. 

 

Trudno się dziwić. Polityka migracyjna Niemiec praktycznie nie istnieje. Tzw. uchodźcy, którzy nie otrzymali statusu azylanta, byli "tolerowani" przez Berlin i mimo braku pozwolenia na pobyt nie opuszczali Niemiec. Dlaczego? Ze względu na brak prawnej możliwości wydalenia ich do państw z których przybyli!   W ubiegłym roku podejrzenie popełnienia przestępstwa dotyczyło 616 230 obcokrajowców. Grupa imigrantów starających się o azyl stanowiła ponad jedną czwartą (174 tys.). Ta grupa stanowi zaledwie 2 proc. całej ludności Niemiec, a podejrzana jest o popełnienie 8,6 proc. wszystkich przestępstw.   Największy niepokój budzą imigranci z Afryki Północnej. Są najbardziej brutalni i za nic mają prawo państwa do którego przybyli. Wyznający islam imigranci traktują prawowitych obywateli danego państwa jak "gorszy gatunek". Wprowadzają w swoich gettach prawo szariatu i żyją według niego. 


Służby mundurowe boją się zapuszczać w tamte rejony. Jesteśmy świadkami totalnego upadku cywilizacji Zachodu! Mimo to możnowładcy unijni chcą nam serwować kolejne porcje tej "wybuchowej" mieszanki kulturowej.

Ten film pokazuje to co się dzieje w Niemczech. Trzymający się w dużych grupach czują się bezkarni. Niemcy żyją w strachu. Nie są już w stanie walczyć o swoją tożsamość. Poniższe nagranie - w tym kontekście - jest przerażające...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz