2017/11/07

PolExit. Rząd PiS poszedł na całość

                       Polski rząd ma już dosyć dialogu prowadzonego przez Bruksele z Warszawą. Beata Szydło ze swoją świtą nie chce powtórki, która odbyła się w styczniu 2016 roku, kiedy to Juan Claude Juncker z całą Komisją Europejską na oczach Europy zbesztali polskie władze. 
Chodzi o pisma, które do rządu PiS wystosowały władze z Brukseli. Zdaniem Fransa Timmermansa, wiceprzewodniczącego KE, od lipca wysłano trzy wezwania z UE, ale PiS nie odpowiedział na żadne, a jedynie odsyłał listy.
-Komisja chce rozmów z polskimi władzami na temat praworządności. Obecnie jednak ogranicza się to do wymiany pism. Od lipca do polskich władz wystosowane zostały cztery pisma, ale zaproszenia nie zostały przyjęte. Te nadal obowiązują – podkreślił Timmermans.
Wielu ekspertów podkreśla, że naciski Komisji Europejskiej mogą się wkrótce źle skończyć .                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         Jeżeli Bruksela nie odczepi się od Polski to POLSKA .... odczepi się od Brukseli i to szybko !!!. Warszawa ma wyraźnie dość mieszania się Brukseli w jej wewnętrzne sprawy !!A skoro nie można inaczej skończy się to POLEIXT . I  to będzie koniec mieszania się Brukseli do POLSKI !!  A i inne kraje mogą zrobić to samo !! No i szwaby zamiast mocarstwa stworzono z  ......    wynarodowienia innych państw zostanie   z ręką w nocniku czego im życzę z całego serca  !!! AMEN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz