2017/06/24

To jest dopiero totalniactwo! Schetyna pojechał do Brukseli, ośmieszył siebie i swoją partię, a teraz się tym chwali!

NACZELNY BŁAZEN POLSKI W AKCJI !!!!                                                                                                                                                                     Lider Platformy Obywatelskiej pojechał do Brukseli, gdzie odbywał się przez dwa dni szczyt Unii Europejskiej. Nie wiadomo po co polityk opozycji udaje się na szczyt, skoro biorą w nim udział głowy państw, dlatego pytany na antenie radia TOK FM, trochę wyjaśnił.              Wczoraj byłem w Brukseli, rozmawiałem z politykami EPP. Ta atmosfera jest po prostu bardzo twarda i przeciwna postępowaniu polskiego rządu. Dlatego uważam, że taki sygnał powinien z Polski wypłynąć, dlatego wczoraj to przekazałem i będziemy go przygotowywać, będziemy składać taką ofertę. To oferta, która musi zostać podjęta przez polski rząd – mówił Grzegorz Schetyna w rozmowie z Jackiem Żakowskim w TOK FM. Jak mówił dalej:

Jak dodał:

 Nie możemy tego zostawić. To, co dzisiaj polski rząd robi, to prosta droga do wyprowadzania nas z UE. My jesteśmy już na marginesie. Czułem to wczoraj, bo ten temat pojawił się od razu, przy pierwszym wystąpieniu. Nie możemy jako Polacy, polscy politycy milczeć. Musimy mieć aktywny pomysł i ten projekt ma temu służyć – mówił.    Na serio? Na marginesie? To pewnie dlatego szefowie kilkunastu państw UE podpisały deklarację autorstwa polskiego rządu!

Schetyna chyba zapomniał kto reprezentuje dane państwo na szczytach, kto podejmuje decyzję. Jeździ po Europie jako szef partii opozycyjnej i najpewniej się ośmiesza!

Źródło: TOK FM               

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz