2016/06/28

Islandia czarnym koniem Euro 2016. Wyeliminowali Anglię - MEMY

Dodano: 28.06.2016 [13:49]
Islandia czarnym koniem Euro 2016. Wyeliminowali Anglię - MEMY - niezalezna.pl
Cóż to było za spotkanie! Islandia w regulaminowym czasie gry pokonała Anglię 2:1 i awansowała do ćwierćfinału Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2016 weFrancji. Wynik tego meczu to jedna z największych sensacji nie tylko Euro 2016, ale i mistrzostw Europy w ogóle. Debiutująca na wielkiej imprezie Islandia zademonstrowała, że nic nie jest niemożliwe. Internauci na potęgę tworzyli memy. Przedstawiamy najlepsze z nich!

Spotkanie rozpoczęło się dość ciekawie. Już w trzeciej minucie sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Rooney. Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź. Pierwsza bramka dla Islandii padła już w 6 minucie, strzelcem był Sigurdsson. W 18 minucie do siatki trafił Sigthorsson i Islandia prowadziła już 2:1. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania. Anglicy nie potrafili pokonać bramkarza przeciwników.

Po spotkaniu do dymisji podał się trener Anglików – Roy Hodgson.