2015/03/25

Łódź: uciekał przed zmutowanymi królikami. Grozi mu do 5 lat więzienia

Łódź: uciekał przed zmutowanymi królikami. Grozi mu do 5 lat więzienia

35-let­ni ło­dzia­nin usły­szał za­rzut znisz­cze­nia mie­nia na kwotę 20 tys. zło­tych, po tym jak zde­mo­lo­wał za­kła­do­wą to­a­le­tę w Pa­bia­ni­cach. Męż­czy­zna był pod wpły­wem do­pa­la­czy. Jak tłu­ma­czył, ucie­kał przed zmu­to­wa­ny­mi kró­li­ka­mi - in­for­mu­je "Express Ilu­stro­wa­ny".


Policja zatrzymała odurzonego 35-latka

Męż­czy­zna do­stał się na teren za­kła­du prze­twór­stwa drew­ne­go w Pa­bia­ni­cach, prze­cho­dząc przez siat­kę. Na­stęp­nie wspiął się na dach bu­dyn­ku, po któ­rym bie­gał, aż do za­mknię­cia przez ochro­nia­rza w za­kła­do­wej to­a­le­cie. Ocze­ku­jąc około 12 minut na przy­jazd po­li­cji, zde­mo­lo­wał do­szczęt­nie po­miesz­cze­nie.

- (Męż­czy­zna - red.) ucie­kał, jak tłu­ma­czył, przed zmu­to­wa­ny­mi kró­li­ka­mi, które go go­ni­ły. Pew­nie chciał, żeby zgu­bi­ły trop i dla­te­go zanim wszedł na dach, zdjął buty - opo­wia­da dzien­ni­ka­rzom "Expres­su" wła­ści­ciel za­kła­du Ja­nusz Kępka.
- 35-la­tek za­cho­wy­wał się, jakby miał nad­ludz­kie siły - mówi ofi­cer pra­so­wy Ko­men­dy Po­wia­to­wej Po­li­cji w Pa­bia­ni­cach kom. Jo­an­na Szczę­sna. Jak in­for­mu­je po­li­cja, z za­trzy­ma­niem męż­czy­zny miało kło­pot czte­rech funk­cjo­na­riu­szy oraz dwóch ochro­nia­rzy.
Męż­czy­znę prze­wie­zio­no do szpi­ta­la, gdzie zszy­to mu rany na re­kach oraz po­da­no kro­plów­kę. Po wy­trzeź­wie­niu zo­stał prze­słu­cha­ny przez po­li­cję. Jak tłu­ma­czył, dzia­łał pod wpły­wem do­pa­la­czy. Za wy­rzą­dzo­ne szko­dy grozi mu do 5 lat wię­zie­nia.                                                                                                                                                                                                                                                                                   Łykanie  byle  gówna  tak  się  wlaśnie  kończy  .  A  tak  na  marginesie  powinien  być  zakaz  sprzedaży  tego  gówna  . Niby  zakaz  wszedł  ale jakoś  sprzedawcy  go  omijają  .  A  5  lat powinien  dostać  sprzedawca  tego  gówna  bo  to  jest  skutek  jego  "  pracy  "                                                                              gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz