2015/03/26

BABOCHŁOP NIE ZEBRAŁ WYMAGANYCH PODPISÓW


Klęska Anny Grodzkiej. Brakuje podpisów

Dodano: 26.03.2015 [10:50]
Klęska Anny Grodzkiej. Brakuje podpisów - niezalezna.pl
foto: twitter.com/Zieloni
Dziś mija termin złożenia podpisów poparcia dla kandydatów w wyborach prezydenckich w 2015 roku w Państwowej Komisji Wyborczej. Sztab Anny Grodzkiej uzbierał 82 tys. podpisów. Może być to „ostatni dzień kampanii prezydenckiej kandydata Partii Zieloni”.

Jak na wczoraj mamy ponad 82 tysiące podpisów. Ciągle je zbieramy, ale może się nie udać - mówiła dziś w radiowej „Trójce” Anna Grodzka. Do zarejestrowania kandydata potrzebne jest minimum 100 tys. podpisów.                                                                                                                                                                                                                                                                         No  cóż  po  tym  jak  ludzie  się  dowiedzieli  kim  tak  naprawdę  jest  ANNA  GRODZKA  -  trudno  się  dziwić  .  I  nie  chodzi  tu  już  nawet  o  zmianę  płci  tylko  to  co  sobą  reprezentował  ten  pan  komuch !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W rozmowie Anna Grodzka zaznaczyła, że głosy nadal spływają, ale może nie wystarczyć, ponieważ w PKW „potrzebna jest górka” – cytuje tvn24.pl. Kandydat "Zielonych" dodał, że takiej sytuacji można się było spodziewać. To po co startowała? Taki lansik?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz