2015/03/24

JAK NAJDALEJ OD PROWIDENTA I BOCIANA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                   UWAGA   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!         Dla   wszystkich  którzy  mają  mieć  zamiar  super  święta  i  zamierzają  wziaść  pożyczkę  !!!   Jak  najdalej  od  chwilówek  typu  Bocian  ,  Provident  i  temu  podobne  .  Już  blisko  świat  i  zaczynają  nas  zasypywać  propozycjami  przeróżnych  pożyczek  jak  nie  na  święta  to  na  promocje  których  przed  świętami  będzie  masa  .  Tylko  że  potem  trzeba  to  spłacić  i  powstaje  problem  .  Za  1000  zł  oddacie  2000  itd ,  itd  .   Dlatego  zanim  zdecydujecie  się  na  taką  pożyczkę  poważnie  się  zastanówcie  czy  was  na  to  stać  .  Bo  nikt  wam  nie  daruje  a  komornik  wchodzi  na  konta i  grabi  nawet  rodzinne  i  alimenty  dzieci  .  Bo  to  jest  złodziej  , człowiek   bez  sumienia  i  wyzuty  ze  wszystkiego  ,  pozbawiony  empatii  i  zasad  czyli  zwyczajny  złodziej  chociaż  nie  do  końca  zwyczajny  bo  ten  kradnie  pod  płaszczykiem  prawa  . Tak  wiec  zanim  coś  wyżmiecie  od  tych  złodziei  poważnie  się  zastanówcie  .                                                                                                                                                               gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz