2015/03/24

Tragiczny wypadek samolotu w Alpach !!!!!!

Samolot  rozbił  się  we francuskich  ALPACH  .  Na  pokładzie  najwięcej  było  Niemców  Francuzów  i  Hiszpanów  .  Zginęło  około  150  osób  .  Na  pokładzie  zdążyło  się  coś  niebezpiecznego  i  samolot  poleciał  w  dół  .  Pilot  był  z  dużym  doświadczeniem  .  64  osoby  to  Niemcy  .  Panuje  tam  żałoba  .    Żałoba  panuje  również  we  Francji  i  Hiszpanii  . W  Diseldorfie  działa  sztab  kryzysowy  .  Na  miejscu  pracują  psycholodzy  .                                        Zginęło  16  uczniów   z  Gimnazjum  .  Czy  na  pokładzie  byli  Polacy  na  razie  nie  wiadomo  .                                                                                                                                       gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz