2015/03/24
Tragiczny wypadek samolotu w Alpach !!!!!!
Samolot rozbił się we francuskich ALPACH . Na pokładzie najwięcej było Niemców Francuzów i Hiszpanów . Zginęło około 150 osób . Na pokładzie zdążyło się coś niebezpiecznego i samolot poleciał w dół . Pilot był z dużym doświadczeniem . 64 osoby to Niemcy . Panuje tam żałoba . Żałoba panuje również we Francji i Hiszpanii . W Diseldorfie działa sztab kryzysowy . Na miejscu pracują psycholodzy . Zginęło 16 uczniów z Gimnazjum . Czy na pokładzie byli Polacy na razie nie wiadomo . gb
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz