2015/03/25

Trzy żywe byczki w uno. "Chciał je podwieźć"

                            

Słono zapłacił za swoje dobre serce pewien rolnik ze Złotnik Kujawskich (woj. kujawsko-pomorskie). Dostał mandat, bo swoim fiatem uno podwoził do gospodarstwa trzy cielaki


- Funkcjonariusz, który zatrzymał niefrasobliwego kierowcę, był bardzo zdumiony, gdy zobaczył w bagażniku auta trzy żywe byczki - mówi mł. asp. Tomasz Bartecki z policji w Mogilnie.
O transporcie zwierząt w nieprzystosowanym do tego samochodzie zawiadomił policję jeden z mieszkańców miejscowości Markowice.

Zwierzęta nie ucierpiały

53-latek ze Złotnik Kujawskich tłumaczył, że chciał w ten sposób dostarczyć zwierzęta do swojego gospodarstwa. Policjant ukarał kierowcę mandatem w wysokości 500 zł.
Na miejscu pojawił się też powiatowy lekarz weterynarii, który miał sprawdzić, w jakim stanie są zwierzęta.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Po  co  taka  histeria  ,  jak  widać  byczkom  nic  się  nie  stało  .  Niech  się  lepiej  zajmą  dziećmi  które  wiezie  pijana  matka  a  nie  czepiają  się  byczków  które  ciekawie  patrzą z  auta  .                                                                                                                                                                  GB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz