2015/03/25
Absurd w barach mlecznych !!!!!
BARY MLECZNE !!!! Jakaś paranoja powstała . W tych barach nie wolno używać przypraw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jakieś poje.....e jest . Z tego co zdążyłam za obserwować wolno używać tylko sól , chociaż na początku nawet i sól była zabroniona . Ale to jakaś pomyłka jest . Bary mleczne to w sumie jadłodajnie dla biednych a żeby każdy mógł zjeść nie doprawiają potraw . Na stole jednak są przyprawy typu sól , pieprz , papryka itd. i każdy mógł sobie przyprawić do smaku . Są ludzie którzy lubią ostro inni mniej . Wobec tego takie postępowanie w barach było zasadne . Ja się przyznam bez bicia że nic a nic z tego nie rozumiem . Dlaczego w barach nie wolno używać przypraw ??? .Bo to bar mleczny ??? . Jeśli tak do tego podejść to w barze mlecznym jak sama nazwa wskazuje powinny być tylko dania mleczne . A skoro pozwolono rozszeżyć asortyment to trudno wymagać żeby flaczki były bez pieprzu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Ja jak zwykle nic nie rozumiem , według mnie to jakaś durnota i już . A ludziom którzy korzystaja z baru proponuję po prosu nosić ze sobą przyprawy i tym sposobem będzie wilk syty i owca cała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GB
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz