2015/03/25

Absurd w barach mlecznych !!!!!

BARY  MLECZNE  !!!!                                                                                                                            Jakaś  paranoja  powstała  .  W tych  barach  nie  wolno  używać  przypraw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!     To  jakieś  poje.....e  jest .  Z  tego  co  zdążyłam  za obserwować  wolno  używać  tylko  sól  ,  chociaż  na  początku  nawet  i  sól  była  zabroniona  .  Ale  to  jakaś  pomyłka  jest  . Bary  mleczne  to w  sumie  jadłodajnie  dla  biednych  a  żeby  każdy  mógł  zjeść  nie  doprawiają  potraw  .  Na  stole  jednak  są  przyprawy  typu  sól  , pieprz  ,  papryka itd.  i  każdy  mógł  sobie  przyprawić  do  smaku  .  Są  ludzie  którzy  lubią  ostro  inni  mniej  .  Wobec  tego  takie  postępowanie  w  barach  było  zasadne  .  Ja  się  przyznam  bez  bicia  że  nic  a  nic  z  tego  nie  rozumiem  .  Dlaczego  w barach  nie  wolno  używać  przypraw  ???  .Bo  to  bar  mleczny  ???  .  Jeśli  tak  do  tego  podejść  to  w  barze  mlecznym  jak  sama  nazwa  wskazuje  powinny  być  tylko  dania  mleczne  .  A  skoro  pozwolono  rozszeżyć  asortyment  to  trudno  wymagać  żeby  flaczki  były  bez  pieprzu  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  .  Ja  jak  zwykle  nic  nie  rozumiem  ,  według  mnie  to  jakaś  durnota  i  już  .  A  ludziom  którzy  korzystaja  z  baru  proponuję  po prosu  nosić  ze  sobą  przyprawy  i  tym  sposobem  będzie  wilk  syty  i  owca  cała  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                                          GB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz