
ŁOBEZ , ZACHODNIOPOMORSKIE . Tu miejscowa Policja jadąca policyjnym busem spowodowała wypadek . Jak widać na zdjęciu udeżyła za pasami w osobówkę gdyż za szybko jechała i ścięła zakręt . Przód samochodu osobowego został uszkodzony ale strat jeszcze nie podano . Nikt nie podał także czy kierowca osobówki i policyjnego busa nie byli pod wpływem alkoholu . Sprawą zajmie się Policja i prokuratura . Ale wątpię żeby się okazało ze Policjanci zawinili No i tłumaczeń będzie w bród . A to że się spieszyli bo coś tam , a to to a to tamto , wszystko żeby zatuszować swój błąd i się wybielić . Zresztą Policjanci z Łobza znani są z tego że oni tu rządzą i tak ma pozostać . Gdzie im tak się śpieszyło nie wiem a może nigdzie im się nie śpieszyło tylko oni tak mają ??? . Jeżdzą jak chcą a każdy ma im ustępować . Co by nie mówić wypadek zostanie tak przedstawiony że na pewno Policja winna nie będzie . Przecież będą się tym zajmować INNI POLICJANCI A KRUK KRUKOWI OKA NIE WYKOLE . Ubezpieczenie zwróci kierowcy kasę a cała reszta to banał !! . No cóż popełnili błąd a tylko ten się nie myli co nie pracuje albo ten co jest na kacu ????????????????? Ja nikogo nie oskarżam ale myślę " głośno " a to mi wolno . " Biada temu kto spróbuje źle pisać o Policji - bo ręka zostanie mu ucięta a kto źle mówi - język straci , tak więc biada mi !!!!!!!!!!!!!!! " GB


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz