2015/03/25

DURCZOK kozioł ofiarny ." Worost " w ten sposób dowaliła TVN


  Wpadł  mi  w  ręce  artykuł  w  którym  podają  że  WPROST   chciała  osłabić  i  dowalić  TVN  i  zrobiła  to  wykluczając  z  ich  stacji  najlepszego  redaktora  i  prowadzącego   Wiadomości w  TVN  .  Porostu  z  tego  wynika  że  Kamil  miał  pecha  bo  pojawił  się  w  niewłaściwym  miejscu  o  niewłaściwej  porze  .  Wprost  się  szykowała  na  TVN  ale  dlaczego  albo  z  czyją  sprawą  tego  już  nie  podają  .  Ale  z  tego  wynika  dla  mnie  że  komuś  zależało  na  obniżeniu  popularności  TVN  i  wpadł  im  do  głowy  taki  wlaśnie  pomysł  . Durczok  jest  profesjonalistą  i  tego  samego  wymagał od  swoich  podwładnych  .  Miał  na  celu  dobro  stacji  którą  prowadził  ą  że  to  środowisko  jest  jakie  jest  czasem  trzeba  i  wrzasnąć  żeby  to  wszystko  utrzymać  w  kupie  na  odpowiednim  poziomie  .  Tajemnicą  poliszynela  było  że  z  Durczoka  raptus  i  jak  coś  nie  grało  po prostu  opierdalał  pracowników  i  to  wszystko  .  Może  którejś  pracownicy  pomylił  się  opierdol  z  mobbingiem  bo  granica  jest  faktycznie  bardzo  cienka  .  A że  Durczok  był  wolny  i  mógł  sobie  robić  co  chce  i  tak  robił  pewnie  ktoś  mu  przypiął  łatkę  lowelasa  i dupcyngiela  i  tak  zostało  .  No  a  ponieważ  tak  go  postrzegano  to  jak  WPROST  opublikowała  ten swój  sławetny  artykuł  ktoś  sobie  pomyślał  że  do  tego  wyśmienicie  pasuje  Durczok  a  dalej  to  już  poszło  .  No  i  zniszczyli  najlepszego  dziennikarza  w  tym  kraju  i  złamali  mu  karierę  na  którą  ciężko  pracował  ponad  20  lat  na  różnych  stanowiskach  piąć  się  w  górę  bo  jest  świetny  w  tym  co  robi  .  A  teraz  co  ???  .  Nawet  jak  się  okaże  że  to  podpucha  Wprost  a  KAMIL  stał  się  przypadkową  ofiarą   -  łatka  pozostanie  .  Durczok  bardzo  chce  wrócić  do  prowadzenia  Wiadomości  ale  jak  zostanie  oczyszczony  z  zarzutów  może  sobie  uświadomi  że  nie  warto  iść  do  stacji  w  której  go  tak  potraktowano  .  Ze  swoim  talentem  i  przyciąganiem  widzów  może  pracować  w  każdej  stacji  TV  i  może  tak  się  zdarzyć  że  on  dostanie  propozycję  współpracy  a  nie  odwrotnie  czego  z  całego  serca  życzę  panu  Kamilowi  i  nadal  twierdzę  że  został  wrobiony  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                                                                                                                                                            gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz