2015/03/25

TAK TWIERDZĄ BRYTYJCZYCY Polak na pokładzie rozbitego Airbusa?



Polak na pokładzie rozbitego Airbusa?
Przedstawiciel Brytyjskich władz potwierdził, że Marina Bandres Lopez-Belio, znajdował  się  Polak
We­dług Bry­tyj­skich me­diów na po­kła­dzie roz­bi­te­go Air­bu­sa A320 znaj­do­wał się Polak. Jak po­da­je Te­le­graph, męż­czy­zna miał le­cieć z Bar­ce­lo­ny do Dus­sel­dor­fu z 7-mie­sięcz­nym synem Ju­lia­nem i żoną – oby­wa­tel­ką Hisz­pa­nii Ma­ri­ną Ban­dres Lo­pez-Be­lio. Ro­dzi­na mie­sza­ła w po­bli­żu Roch­da­le. Bur­mistrz mia­sta po­twier­dził, że ko­bie­ta i dziec­ko zgi­nę­li w ka­ta­stro­fie sa­mo­lo­tu, wciąż jed­nak nie­zna­ne są losy na­sze­go ro­da­ka. 37-lat­ka wra­ca­ła z po­grze­bu wuja. Z po­wo­du braku in­ne­go po­łą­cze­nia wy­bra­ła lot do Dus­sel­dor­fu.                                                                           Polski MSZ na razie nie potwierdza tych informacji. Nasza służby twierdzą, że nie mają informacji o żadnych Polakach, którzy zginęli w katastrofie.                                                               Przypominamy należący do Germanwings Airbus A320 rozbił się na wysokości 2 tys. metrów w okolicach alpejskiej miejscowości Barcelonnette. Na pokładzie znajdowało się 144 pasażerów i 6 członków załogi. Według członków ekipy poszukiwawczej – nikt nie przeżył katastrofy. Wiadomo już Lotem 4U9525 wracało z wymiany językowej 15 niemieckich licealistów oraz znani śpiewacy operowi.                                                                                        


   Straszna  tragedia  ,150  istnień  ludzich  uleciało  nad  francuskimi  Alpami  .                       Ostatnio  jakoś  dużo  tych "  wypadków "  .  Sama  nie  wiem  dlaczego  ale  coś  mi  sie  wydaje  że  widzę  tu  ludzką  rekę  .  A    czy  mam  rację  czas  pokaże  .                                                                                     bg     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz