2015/07/23

Chore! Kobieta próbowała zjeść własne dziecko po porodzie!


dziecko-lotus
Gdy już wydawało mi się, że widziałem wszystko natrafiam na informację, która sprawia, że przecieram oczy ze zdumienia i ponownie zaczynam zastanawiać się, w którą stronę zmierza ludzkość.
Tym razem mamy przypadek kobiety, która postanowiła zjeść własne dziecko… Cała sytuacja rozegrała się w mieście Shenzhen w południowych Chinach. W szpitalu jedna z pielęgniarek zobaczyła coś przerażającego. Przywieziono tam 24-letnią dziewczynę – Li Zhenghua, którą w zaawansowanej ciąży znaleziono na ulicy. W szpitalu tym urodziła synka. W dniu kiedy miała wyjść ze szpitala z noworodkiem, kobieta próbowała zjeść własne dziecko. Gryzła jego ramionka, rączki. Przeszkodziła jej jedna z pielęgniarek, sama nie była w stanie odebrać dziecka matce, więc wezwała pomoc. Kobieta zaprzestała atakować dopiero po środkach uspakajających. Zdaniem lekarzy kobieta jest chora psychicznie.
matka_kanibal_2
matka_kanibal_3
„To było naprawdę szokujące, ramię zostało zniszczone. Dziecko było posiniaczone, a rany po ukąszeniu krwawiły. Po tym jak kobiecie zostały podane środki uspokajające, dziecko zostało zabrane w bezpieczne miejsce.” – oznajmił rzecznik szpitala.
Masakra!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz