2015/07/24

PiS chciało nam podsunać kolejne zgniłe jajo !!!!!!!!!!!!!!!!!

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
    PiS   i  jego  pachołki  się  wściekają  .  Nie  mogą  przejść  do  porządku  dziennego   w  związku  z  obowiązującą  ustawą  in  vitro  .  Robi  co  może  żeby  dowalić  bezdzietnym  rodzinom  i  wszystkiemu  czego  ich  puste  makówki  nie  ogarniają  .  Próbowali  nam  znowu  podrzucić  kolejne  zgniłe  jajo  w  postaci    starej  babinki   na  RPO  której  poglądy  na   życie  są  tak  samo  stare  jak  ona  .  Coraz  bardziej  się  zastanawiam  czy  jednak  nie  pójść  na  jesienne  wybory  i  nie  zagłosować  na  PO  .  Ktoś  musi  hamować  pojebane  zapędy  PiS  bo  inaczej  zginiemy  z  kretesem  a  życie  w  kraju  pod  władzą  PiS  może  być  piekłem  .  Teraz  coraz  bardziej  do  mnie  dochodzi  że  wybranie  Dudy  alians  Kaczora  to  był  poważny  błąd  .  Tym  bardziej  że  los  dał  nam  ostatnią  szansę  w  postaci  Kukiza  .  Trzeba  było  z  niej  skorzystać  .  A  teraz  jedyne  co  zrobić  możemy  to  zagłosować  na  Kukiza  czy  PO  , byle  był  w  sejmie  ktoś  kto  przystopuje  pojebane  pomysły  PiS  których  będzie niemało  .  Ot  i  po  raz  kolejny  wpakowaliśmy  się  w  gnój  w  którym  będziemy  musieli  żyć  przez  kolejne  lata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                                                                                                              gb

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz