2015/07/24
PiS chciało nam podsunać kolejne zgniłe jajo !!!!!!!!!!!!!!!!!
PiS i jego pachołki się wściekają . Nie mogą przejść do porządku dziennego w związku z obowiązującą ustawą in vitro . Robi co może żeby dowalić bezdzietnym rodzinom i wszystkiemu czego ich puste makówki nie ogarniają . Próbowali nam znowu podrzucić kolejne zgniłe jajo w postaci starej babinki na RPO której poglądy na życie są tak samo stare jak ona . Coraz bardziej się zastanawiam czy jednak nie pójść na jesienne wybory i nie zagłosować na PO . Ktoś musi hamować pojebane zapędy PiS bo inaczej zginiemy z kretesem a życie w kraju pod władzą PiS może być piekłem . Teraz coraz bardziej do mnie dochodzi że wybranie Dudy alians Kaczora to był poważny błąd . Tym bardziej że los dał nam ostatnią szansę w postaci Kukiza . Trzeba było z niej skorzystać . A teraz jedyne co zrobić możemy to zagłosować na Kukiza czy PO , byle był w sejmie ktoś kto przystopuje pojebane pomysły PiS których będzie niemało . Ot i po raz kolejny wpakowaliśmy się w gnój w którym będziemy musieli żyć przez kolejne lata !!!!!!!!!!!!!!!!!!! gb
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz