2015/07/24

Poseł PiS przekroczył prędkość

Dodano: 24.07.2015 [11:26]
Poseł PiS przekroczył prędkość - niezalezna.pl
foto: Jarosław Roland Kruk / Wikipedia, licence: CC-BY-SA-3.0
Poseł PiS Krzysztof Lipiec przekroczył prędkość pod Warszawą i nie zatrzymał się do kontroli - informuje Radio Zet. Pasażerami byli dwaj inni parlamentarzyści tej partii: Jarosław Zieliński i Marek Kwitek. 

Lipiec przekroczył dopuszczalną prędkość o prawie 50 km/h i nie zatrzymał się do kontroli. Funkcjonariusze rozpoczęli więc pościg, który zakończył się po 2 km. Interwencja miała miejsce w Alei Krakowskiej w miejscowości Grzędy - informuje Radio Zet. Dopuszczalna prędkość wynosi tam 70 km/h.

Po zatrzymaniu i dyskusji kierowcę wylegitymowano. W związku z tym, że okazał się on parlamentarzystą, policjanci odstąpili od dalszych czynności, ale Komenda Główna Policji wystąpi do marszałka Sejmu o odebranie posłowi immunitetu, aby móc ukarać go mandatem. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz